Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Van Diş Kliniği

Modern Sanatlar…

Van Diş Kliniği

Van Diş Kliniği

Diş hekimi seçerken, diş hekiminin çalıştığı klinik de oldukça önemlidir. Van diş kliniği arayan hastalarımıza en iyi şartlarda hizmet verdiğimiz DentSpi Diş Kliniğimiz, Van İpekyolu’nda sizleri ücretsiz ilk muayeneye bekliyoruz. Diş sağlığı her yaşta önemli olduğu gibi küçük yaşlarda daha da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kliniğimizde pedodonti hizmeti de bulunduğu için çocuklarınızı da güvenle kliniğimize getirebilirsiniz. Diş kliniğimizi sizlerin sağlığı için oldukça steril tutuyoruz ve kliniğimizde en yeni teknolojiyi kullanıyoruz. Böylece Van’da fark yaratan bir klinik olarak diş sağlığınıza önem gösteriyoruz.

van diş kliniği, van diş klinikleri, diş kliniği van, van özel diş kliniği

Van Diş Kliniği DentSpi ile
Ağız ve Diş Sağlığı Sorunlarınıza Son Verin.

van diş kliniği, van diş klinikleri, diş kliniği van, van özel diş kliniği

Neden DentSpi Diş Kliniğini Tercih Etmeliyim?

DentSpi Van’ın en kalabalık şehri olan İpekyolu’nda bulunan Van özel diş kliniği olarak hastalarına hizmet veriyor. Kalabalık şehrin avantajlarından biri de hekimlerimizin çok fazla hasta ve farklı sorunlarla karşılaşıyor olması. Bünyemizdeki Van özel diş hekimleri çok fazla hastayla çalışmış ve farklı diş sağlığı sorunlarıyla karşılaşmışlardır. Böylece tecrübelerine tecrübe katan hekimlerimiz her hastaya en uygun tedavi yöntemini seçerek sizlere hizmet veriyor. Kliniğimize İpekyolu dışından da çok fazla hasta geliyor olması, kliniğimizin tanınırlığını arttırarak tercih edilmesini sağlamaktadır. Sizler de diş sağlığı sorunu yaşıyorsanız ya da diş sağlığınızı korumak için bir şeyler yapmak istiyorsanız mutlaka bizi arayıp ücretsiz ilk muayene kaydınızı oluşturmalısınız.

Van Diş Kliniği Fiyatları

Van özel diş hastanesi seçerken hastalarımız fiyat politikalarını da göz önünde bulunduruyor. En iyi hizmet en pahalı kliniktedir diye bir anlayış olmamalıdır. Biz DentSpi Van diş kliniği olarak verebileceğimiz en iyi hizmeti verilebilecek en uygun fiyata sunarak sizlerin de bütçelerini düşünüyoruz. Kliniğimizin çok fazla tercih ediliyor olması fiyat politikamızı karşılıklı olarak etkiliyor. Diş sağlığı büyük bütçeler ayrılması gereken tedavileri içerse de DentSpi Diş Kliniği’nde sunabileceğimiz en iyi fiyatları sunuyoruz. Ayrıca kliniğimize başvurduğunuzda ilk muayeneniz ücretsiz olarak gerçekleştirilir ve sonraki süreçlere, hekiminizle birlikte karar verirsiniz. Tedavi süreci boyunca aynı hekiminizle devam ettiğiniz için tüm süreç hekiminiz ve sizin birlikte kontrolü altında oluyor. DentSpi Van diş polikliniği her zaman sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak için hazır.

Ortodontik Sorunlardan Bazıları

1

Diş Çapraşıklığı

2

Aralıklı Diş Yapısı

3

Yanlış Diş Dizilimi

4

Diş Eksikliği

5

Gömük Diş

6

Rotasyona Uğramış Diş

7

Sıkışık Diş Dizilimi

8

Çene Bozuklukları