Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Restoratif Diş Hekimliği

Estetik Sanatlar…

KOMPOZİT VENER, LAMİNA RESTORASYON, KURONLAMA, LAMİNA

Restoratif Diş Hekimliği

Merak Ettikleriniz

Kompozit restorasyon nedir?

Güncel diş hekimliği uygulamaları arasında yer alan kompozit restorasyon, orijinal diş renginde polimer yapılı dolgu materyalleriyle gerçekleştirilen bir tedavidir.

Kanal tedavisi uygulanan dişlere beyazlatma işlemi uygulanabilir mi?

Evet. Kanal tedavisi görmüş ve beyazlaması istenen dişler, özel beyazlatıcılar aracılığıyla beyazlatılabilir.

Restoratif diş hekimliğinde lazerle tedavi mümkün müdür?

Evet. Lazerle diş çürükleri temizlenebilir, dolgu öncesi diş şekillendirmesi yapılabilir, diş eti lekelenmeleri temizlenebilir, diş eti şekillendirilebilir.

Porselen lamina nedir?

Yaprak porselen olarak da bilinen porselen laminalar, dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılarak dişlerdeki form bozukluğunu tamir eden ince porselen yapılardır.  

Restoratif Diş Hekimliği Tedavisi Nasıl Yapılır?

Restoratif Diş Hekimliği Tedavisi

Restoratif diş hekimliğinde pek çok farklı tedavi yöntemi ve tekniği kullanılır. Kompozit uygulamalar, porselen lamina, bleaching (diş beyazlatma) uygulamaları, gülüş tasarımı, protetik tedavi öncesinde restorasyon uygulaması, konservatif diş tedavileri, koruyucu tedavi uygulamaları bunlar arasında yer alır.

Uzman diş hekimi, hastanın mevcut ağız ve diş sağlığı problemine, gerçekleştirilen muayeneden elde edilen bulgulara, hastanın yaşına ve beklentilerine göre uygun tedavi yöntemini belirleyip, tedavi planlamasını yapar.

Restoratif Diş Hekimliği Tedavi Avantajları

Emilia Clarke
Estetik Görünüm
Kusursuz Gülüş
En güncel ve ileri teknolojik cihazların kullanıldığı restoratif diş hekimliği uygulamaları ile göz alıcı gülüşlere sahip olmak mümkündür.
Emilia Clarke
Sağlıklı ve Fonksiyonel Dişler
Doğru Çiğneme, Doğru Konuşma
Dişlerdeki pek çok kusur restoratif diş hekimliği tedavisi ile giderilerek dişlere daha sağlıklı ve fonksiyonel bir yapı kazandırılır. Çiğneme ve konuşma gibi faaliyetlerle ilgili problemler ortadan kaldırılır.
Emilia Clarke
Sağlıklı Dişler
Sağlam Çene
Dişlerin yanlış diziliminin tetiklediği diş çürümesi, dişeti rahatsızlıkları ya da hatta diş kayıpları gibi olumsuz durumlar kişinin kaderi olmaktan çıkar.
Emilia Clarke
Doğru Çiğneme
Doğru Konuşma
Ortodontik rahatsızlıklardan kaynaklanan çiğneme ve konuşma bozuklukları giderilir. Yapısal bozukluk sonucu oluşan aşınma sorunları ortadan kalkar.

Restoratif Diş Hekimliği Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanır?

1

Gülüşle ilgili estetik kaygılar

2

Ağız ve çene deformasyonları

3

Diş ayrıklıkları

4

Lekeli ve sararmış dişler

5

Diş eti lekelenmeleri

6

Diş çürümeleri

7

Bozuk diş dizilimi