Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

İpekyolu Diş Kliniği

Modern Sanatlar…

İpekyolu Diş Kliniği

İpekyolu Diş Kliniği

İpekyolu diş kliniği arayan birçok hastamız DentSpi’yi tercih ediyor. DentSpi olarak Van’ın en kalabalık ve gelişmiş ilçelerinden biri olan İpekyolu’nda hizmet vermeye devam ediyoruz. İpekyolu’nda bulunmanın avantajlarından sonuna kadar faydalanan kliniğimizde protetik diş tedavisi, restoratif diş hekimliği gibi ileri tedavi yöntemleri de uyguluyoruz. DentSpi İpekyolu diş kliniği aynı zamanda pedodonti, diş teli, diş eti hastalıkları konusunda da uzman kadromuzla sizlerin diş sağlığı sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Bünyemizde çocuk diş sağlığı İpekyolu özel diş hekimleri bulunuyor. Çocuklarınızı da güvenle kliniğimize getirip tedavi ettirebilirsiniz.

ipekyolu diş kliniği, diş kliniği ipekyolu, van diş kliniği, diş kliniği van, ipekyolu diş klinikleri, ipekyolu diş hekimi

İpekyolu Diş Kliniği DentSpi’nin
Size Özel Tedavilerinden Yararlanın.

ipekyolu diş kliniği, diş kliniği ipekyolu, van diş kliniği, diş kliniği van, ipekyolu diş klinikleri, ipekyolu diş hekimi

İpekyolu İmplant Yapan Diş Kliniği

Günümüzde git gide çoğalan implant tedavisi uzmanlık gerektiren ve pahalı bir işlem olduğu için İpekyolu diş kliniği DentSpi ailesi olarak bu konuda da sizlerin yanındayız. İmplant konusunda tecrübeli diş hekimlerimiz sizler için en uygun tedaviyi planlıyor.
İmplant yapan her İpekyolu özel diş kliniği size iyi hizmet sunmayabilir. Çünkü bazı klinikler implant tedavisine yalnızca para kazanma gözüyle bakabilir. Bu yüzden implant tedaviniz için mutlaka güvenilir bir İpekolu diş polikliniği seçmelisiniz. DentSpi diş kliniğimiz bünyesinde bulunan uzman hekimlerimiz tedavi öncesi bilgilendirmelerde bulunup hasta takibini iyi yapıyorlar. Ticari bir yaklaşıma sahip olmayan DentSpi İpekyolu diş kliniği sizlere implant hizmeti vermeye hazır.

İpekyolu Diş Kliniğini Nasıl Bulurum?

İpekyolu özel diş hastanesi arasında yer alan DentSpi diş kliniğimiz Hafiziye Mahallesi’nde bulunmaktadır. Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü’ne çok yakın olan kliniğimiz, Kazım Karabekir Bulvarı’nda sizlere hizmet veriyor.
DentSpi diş kliniğimiz İpekyolu gibi merkezi bir ilçede tüm teknoloji fırsatlarını kullanarak diş sağlığı alanında isminden söz ettiriyor. Tecrübeli diş hekimlerimiz ve asistanlarımızla bizi hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Kararsız kaldıysanız sizleri ücretsiz olan ilk muayenemize davet ediyoruz. Hemen arayıp randevu oluşturun. İpekyolu diş kliniği denilince akla gelen DentSpi ailemiz, hizmet kalitesi ve tecrübeli kadrosuyla Van’ın en kalabalık şehri olan İpekyolu’nda tüm diş sağlığı hizmeti bekleyen hastalarımızı karşılamaktan gurur duyuyor. Sizler de hala diş kliniğinizi ve diş hekiminizi seçmediyseniz doğru tercih DentSpi diş kliniği. Telefonla arayarak veya WhatsApp hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Diş Teli Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanabilir?

1

Diş Çapraşıklığı

2

Aralıklı Diş Yapısı

3

Yanlış Diş Dizilimi

4

Diş Eksikliği

5

Gömük Diş

6

Rotasyona Uğramış Diş

7

Sıkışık Diş Dizilimi

8

Çene Bozuklukları