Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Estetik Diş Hekimliği
Hollywood Gülüşü ile Özgür Gülümsemeler, hollywood gülüşü fiyat, hollywood smile fiyat

Hollywood Gülüşü ile Gülümsemenizi Kazanın!

Bir gülüş çoğu zaman bir gülüşten çok daha fazlası anlamına gelir. Gülüşünüz, dış görünüşünüzün olduğu kadar kimliğinizin de ilk bakışta öne çıkan önemli bir temsilcisidir. Enerjinizi ve kendine olan güveninizi yansıtır. İçten ve güzel bir gülüş insanları çekici ve etkileyici kılan mühim bir araçtır. Ulusal ya da küresel çapta meşhur olmuş insanları da çekici kılan en önemli özellikleri arasında kusursuz gülüşleri gelmektedir. İşte, Hollywood gülüşü kavramı tam da bu noktadan yola çıkılarak doğmuştur.

Estetik diş hekimliği uygulamaları arasında öne çıkan Hollywood smile özetle; dünyaca ünlü starların gülümsemelerinden ilham alınarak kurgulanan ve belirli standartlar kullanılarak geliştirilen gülüş tasarımı olarak tanımlanabilir.

Hollywood gülüş tasarımı sağlıklı, simetrik ve bembeyaz diş görünümünü hedefler. Bu amaçla, dişlerdeki şekil bozuklukları giderilir, çürümüş, sararmış ya da aşınmış dişler için gereken porselen lamina ya da porselen veneer gibi farklı tedaviler uygulanır. Modern diş hekimliği ile sanatın bir araya geldiği Hollywood smile tasarımlarıyla kusursuz diş ve dişetlerine kavuşmanız ve gülüşünüzle etrafınıza ışık saçmanız işten bile değildir!   

Hollywood Gülüş Tasarımı

Hollywood gülüş tasarımı bütünüyle kişiye özel olarak planlanır. Dişlerin mevcut durumu ve kusurları göz önünde bulundurulur ve bu konuda deneyimli, uzman diş hekimi tarafından bireysel tedavi planlaması yapılır. Bu noktada hastanın ihtiyaçları olduğu kadar beklenti ve talepleri de mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.  

Daha beyaz, sağlıklı ve kusursuz görünüme sahip dişlere ulaşmak için porselen kaplama avantajları ile diğer her türlü estetik diş hekimliği uygulamasından yararlanılabilir. Hedefe giden yolda dişler porselen kaplama yardımıyla düzeltilir; ihtiyaç varsa dişeti estetiği, implant, diş beyazlatma, hatta dudak dolgusu uygulamasına bile başvurulur.

Kişiye özel planlama dahilinde gerçekleştirilen tüm bu uygulamalar neticesinde hayal edilen ve kişiye uygun olan Hollywood gülüş tasarımına ulaşılır. Böylece kişi hem hayal ettiği gibi hem de kendisi için ideal olan göz alıcı gülümsemeye sahip olur. İçinden geldiği gibi, çekinmeden ve dolu dolu gülümsemenin rahatlığını ve olumlu etkilerini iş, aile ve sosyal yaşamında hemen görmeye başlar.